All-Jolie's forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


All about Angelina Jolie
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Смях със сълзи

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
tanyastef
Редовен
Редовен
tanyastef


Брой мнения : 663
Age : 30
Registration date : 02.08.2007

Смях със сълзи Empty
ПисанеЗаглавие: Смях със сълзи   Смях със сълзи EmptyЧет Апр 23 2009, 01:50

Хайде в тази тема да слагаме всичко, което ни е накарало да се смеем, ама зверски да се смеем Смях със сълзи 98321

В един форум една потребителка разказва
Аз на младини съм скачала от автобуса в движение, че тъпанарът не спря на спирката, а само намали. Не се получи така елегантно, като по филмите, с претъркулване. Изпльосках се като круша от дърво, със съответните телесни последствия и срам.

И още
съвсем наскоро си бях купила кола, излизам от магазина, отключвам колата, слагам пазарската чанта в багажника и сядам на мястото до шофьора. А се сетих, че шофьора съм всъщност аз.


Още имаше съвсем малко мобифони. Бях си купила телефон за вкъщи. Симпатично зелено телефонче. С едни приятели се бяхме разлигавили и както седяхме в една кръчма си извадих домашния телефон на бара. Умряхме от смях, а как ни гледаха всички не мога да ти опиша!
[18]

Разхождаме се двамата с неосъществената ми любов. Аз си мисля за престоящия преглед при гинеколог, а той ми разказва как си взел последния изпит. Тъкмо обясняваше, че такъв номер врътнал на асистента и аз се изцепих "Шах с матката", а всъщност исках да кажа мат с пешката... Та въпросната любов направи две крачки, след което се спря и разбра какво съм казала..... [18]


Отивам в ZOO Магазин и търся храна за морското си свинче.
При което аз:-Имате ли храна за прасенца?
А човека -Ъ...за морски свинчета?!

Ей това ме разби :O

Аз в момента не се сещам за много мои щуротии, въпреки че съм сигурна, че не може да е имало.
Но една от тях е, че се возих из София на предния капак на кола, защото не ме пуснаха да вляза вътре. Ама и той луд, че подкара и си ме вози. През цялото време си мислех, че това са последните ми минути живот. Крещях да спре и да ме пусне да вляза иначе ще му счупя предното стъкло. Но той не го направи и аз ... му счупих стъклото с лакът. Тогава вече спря, излезе и ме преби. Беше ми гадже, а беше тръгнал на среща с друга. Аз обаче бях решила, че на среща няма да иде. За целта го омазах целия в кръв, която ручеше от носа ми, аз събирах в шепи и мажех по бялото му якенце. Със счупено стъкло и като заклано прасе просто нямаше шанс. Предотвратих срещата с цената на счупен нос и мозъчно сътресение. Но за съжаление само временно, защото другата седмица той все пак успя, този път с мое разрешение да се срещне с въпросната дама, която никога не беше виждал, Инет запознанство. Като се върна каза, че не си било заслужавало да си рискува стъклото на колата заради нея
Върнете се в началото Go down
remark
Редовен
Редовен
remark


Брой мнения : 1026
Age : 33
Местожителство : Sofiq
Registration date : 01.02.2008

Смях със сълзи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Смях със сълзи   Смях със сълзи EmptyЧет Апр 23 2009, 18:08

Извинявам се,че ще разваля част от историята ти,но практически е адски трудно и почти невъзможно да се счупи ей така стъкло на кола...камо ли от момиче :rolleyes:
Върнете се в началото Go down
tanyastef
Редовен
Редовен
tanyastef


Брой мнения : 663
Age : 30
Registration date : 02.08.2007

Смях със сълзи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Смях със сълзи   Смях със сълзи EmptyЧет Апр 23 2009, 19:10

Това не са мои истории, взех ги от един форум. На мен ми се стори изумително и смешно.
Върнете се в началото Go down
remark
Редовен
Редовен
remark


Брой мнения : 1026
Age : 33
Местожителство : Sofiq
Registration date : 01.02.2008

Смях със сълзи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Смях със сълзи   Смях със сълзи EmptyЧет Апр 23 2009, 20:58

Въпреки това забережката остава,историята ми звучи малко нереално.Но кой пък да знае
:rolleyes:
Върнете се в началото Go down
[TakingLives]
Редовен
Редовен
[TakingLives]


Брой мнения : 787
Age : 33
Местожителство : Смях City(PZ)
Registration date : 03.03.2008

Смях със сълзи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Смях със сълзи   Смях със сълзи EmptyЧет Апр 23 2009, 21:59

Eто тава клипче съм го снимал аз преди 3 може би 4 години.... Бяхме пили по 2-3 бири и се бяхме разлигавили. Снимано е с телефон, затова и качеството е отвратително, но е уловен момента. Съмнявам се на вас да ви е смешно колкото на нас, но все пак... Интересното идва по средата, звуците които главния герой издава са напълно автентичен (гарантирам за това) и са вследствие от жестоката болка, която изпитва Смях със сълзи 98321 Смях със сълзи 98321

http://vbox7.com/play:ee8af347
Върнете се в началото Go down
tanyastef
Редовен
Редовен
tanyastef


Брой мнения : 663
Age : 30
Registration date : 02.08.2007

Смях със сълзи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Смях със сълзи   Смях със сълзи EmptyВто Юли 14 2009, 22:28

Ей това ме побърка. Разплаках се от смях
https://www.youtube.com/watch?v=5X1VIyZe3Ws

Готин номер
http://www.vbox7.com/play:5a28137f

Няма такъв смях
https://www.youtube.com/watch?v=Iys86OcXPY8

https://www.youtube.com/watch?v=tN3iNxr2bhk&feature=fvw
Върнете се в началото Go down
tanyastef
Редовен
Редовен
tanyastef


Брой мнения : 663
Age : 30
Registration date : 02.08.2007

Смях със сълзи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Смях със сълзи   Смях със сълзи EmptyЧет Окт 01 2009, 19:51

Мили Графе,
Всяка топла, лятна вечер, когато се качвам на ку-
лата на нашият планински замък, в минута на тиха умо-
ра ти знаеш с какво нетърпение очаквам да се изпра-
ви пред мен раздавачът, но надеждите ми са напра-
зни. Ако продължаваш така да ме мъчиш, помни, че пи-
ша за последен път. Отчаяна съм. Твоята мила Ани-
чка повече няма да видиш и ще си останеш с ху-
бавите копнежи, спомени и с цветната снимка мо-
я в ръка.
Твоя Анета.
(прочети през ред)
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Смях със сълзи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Смях със сълзи   Смях със сълзи Empty

Върнете се в началото Go down
 
Смях със сълзи
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
All-Jolie's forum :: Off-Топик :: The Coffee House-
Идете на: