All-Jolie's forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


All about Angelina Jolie
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Какво най-много би искал да кажеш на предишният?

Go down 
+7
Valkiria
binoki
Amelia Raider
remark
CHE GUEVARA
AJolie
shiloh
11 posters
Иди на страница : 1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
shiloh
Модератори
Модератори
shiloh


Брой мнения : 1194
Местожителство : Seuol,South Korea
Registration date : 23.05.2008

Какво най-много би искал да кажеш на предишният? Empty
ПисанеЗаглавие: Какво най-много би искал да кажеш на предишният?   Какво най-много би искал да кажеш на предишният? EmptyВто Юни 24 2008, 09:15

Какво най-много би искал да кажеш на предишният? Какво най-много би искал да кажеш на предишният? 124521
Върнете се в началото Go down
http://www.angelinajolie-forever.dir.bg
AJolie
Админ
Админ
AJolie


Брой мнения : 1094
Registration date : 17.05.2007

Какво най-много би искал да кажеш на предишният? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво най-много би искал да кажеш на предишният?   Какво най-много би искал да кажеш на предишният? EmptyВто Юни 24 2008, 10:36

Амииии, не знам точно Какво най-много би искал да кажеш на предишният? 98321 Може би, че за сега се справяш много добре с модераторството Какво най-много би искал да кажеш на предишният? 98321
Върнете се в началото Go down
http://all-jolie.dir.bg
CHE GUEVARA
Редовен
Редовен
CHE GUEVARA


Брой мнения : 174
Age : 35
Registration date : 15.03.2008

Какво най-много би искал да кажеш на предишният? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво най-много би искал да кажеш на предишният?   Какво най-много би искал да кажеш на предишният? EmptyНед Юли 13 2008, 18:51

ЗДРАВЕЙТЕ МИЛИ ДАМИ!Много ми е приятно,Чавдар Какво най-много би искал да кажеш на предишният? 98321
Върнете се в началото Go down
remark
Редовен
Редовен
remark


Брой мнения : 1026
Age : 33
Местожителство : Sofiq
Registration date : 01.02.2008

Какво най-много би искал да кажеш на предишният? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво най-много би искал да кажеш на предишният?   Какво най-много би искал да кажеш на предишният? EmptyНед Юли 13 2008, 22:07

Хахахахаха: )Здрасти и на теб: )Аз съм Меги.Ползваш името му,затова ми кажи мнението си относно Че Гевара?: ))))
Върнете се в началото Go down
shiloh
Модератори
Модератори
shiloh


Брой мнения : 1194
Местожителство : Seuol,South Korea
Registration date : 23.05.2008

Какво най-много би искал да кажеш на предишният? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво най-много би искал да кажеш на предишният?   Какво най-много би искал да кажеш на предишният? EmptyПет Юли 18 2008, 15:42

Здравей.....имаш много як аватар
Върнете се в началото Go down
http://www.angelinajolie-forever.dir.bg
remark
Редовен
Редовен
remark


Брой мнения : 1026
Age : 33
Местожителство : Sofiq
Registration date : 01.02.2008

Какво най-много би искал да кажеш на предишният? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво най-много би искал да кажеш на предишният?   Какво най-много би искал да кажеш на предишният? EmptyНед Юли 20 2008, 21:04

Благодаря ти: )


Последната промяна е направена от remark на Чет Ное 13 2008, 09:38; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Amelia Raider
Редовен
Редовен
Amelia Raider


Брой мнения : 113
Age : 31
Registration date : 15.07.2008

Какво най-много би искал да кажеш на предишният? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво най-много би искал да кажеш на предишният?   Какво най-много би искал да кажеш на предишният? EmptyПон Юли 21 2008, 08:44

Ти си малко странна Какво най-много би искал да кажеш на предишният? 63981

П.С.Видях че всички имате подписи и реших че и аз трябва да имам да не изоставам Какво най-много би искал да кажеш на предишният? 524807
Върнете се в началото Go down
binoki
Редовен
Редовен
binoki


Брой мнения : 653
Age : 34
Местожителство : София
Registration date : 19.05.2008

Какво най-много би искал да кажеш на предишният? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво най-много би искал да кажеш на предишният?   Какво най-много би искал да кажеш на предишният? EmptyПон Юли 21 2008, 09:17

Аз лично мн се кефя като ми кажат,че съм щура.
Амелия,как ти се струват петнадесетте години?Какво най-много би искал да кажеш на предишният? 124521
Върнете се в началото Go down
Amelia Raider
Редовен
Редовен
Amelia Raider


Брой мнения : 113
Age : 31
Registration date : 15.07.2008

Какво най-много би искал да кажеш на предишният? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво най-много би искал да кажеш на предишният?   Какво най-много би искал да кажеш на предишният? EmptyПон Юли 21 2008, 15:59

Ами как добре.Забавно е-вече си хем голям хем малък.Можеш да използваш и двете като довод по различни причини.Ти биноки на колко си и защо имаш такъв ник нейм какво значи?Всъщност това е въпрос към всички в форума коита влизат в темата-Какво значи ник нейма ви и защо го използвате?
Върнете се в началото Go down
binoki
Редовен
Редовен
binoki


Брой мнения : 653
Age : 34
Местожителство : София
Registration date : 19.05.2008

Какво най-много би искал да кажеш на предишният? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво най-много би искал да кажеш на предишният?   Какво най-много би искал да кажеш на предишният? EmptyПон Юли 21 2008, 17:57

Аз ъсм все още на 18,през август 19 ще правя. Никът ми идва от една песничка,която дядо измисли. Аз се казвам Добрина и ми викат Бина,оттам дядо измисли "Биноки Свиноки,лъже,маже,лошо пише." и оттамКакво най-много би искал да кажеш на предишният? 124521))
Върнете се в началото Go down
remark
Редовен
Редовен
remark


Брой мнения : 1026
Age : 33
Местожителство : Sofiq
Registration date : 01.02.2008

Какво най-много би искал да кажеш на предишният? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво най-много би искал да кажеш на предишният?   Какво най-много би искал да кажеш на предишният? EmptyВто Юли 22 2008, 11:50

Amelia Raider написа:
Ти си малко странна Какво най-много би искал да кажеш на предишният? 63981

П.С.Видях че всички имате подписи и реших че и аз трябва да имам да не изоставам Какво най-много би искал да кажеш на предишният? 524807

Аз съм много странна и малко луда!: )Не винаги харесвам това в себе си,но...такава съм.Гледам да не го показвам веднага щом се запознавам с хората,защото се плашат първоначално.Когато ме опознаеш виждаш,че имам и други качества (с риск да прозвучи надменно) и че съм много повече от "просто странница": )За жалост малко хора искат да видят тези неща и да погледнат навътре в материя,и малко по-далеч от собственото си балонче!Но това се случва с всички ни Какво най-много би искал да кажеш на предишният? 63981
Амелия е интересно име.От къде идва?
Върнете се в началото Go down
CHE GUEVARA
Редовен
Редовен
CHE GUEVARA


Брой мнения : 174
Age : 35
Registration date : 15.03.2008

Какво най-много би искал да кажеш на предишният? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво най-много би искал да кажеш на предишният?   Какво най-много би искал да кажеш на предишният? EmptyВто Юли 29 2008, 19:57

remark написа:
Хахахахаха: )Здрасти и на теб: )Аз съм Меги.Ползваш името му,затова ми кажи мнението си относно Че Гевара?: ))))
Аз съм Чавдар,но от доста години вече всички ми викат Че Какво най-много би искал да кажеш на предишният? 524807 Затова и се пиша като Че Гевара.А пък иначе той е бил свестен тип,боен и буен младеж,революционер.EL CHE....
Ами твоето remark-защо?
Върнете се в началото Go down
Valkiria
Редовен
Редовен
Valkiria


Брой мнения : 238
Age : 40
Registration date : 04.06.2007

Какво най-много би искал да кажеш на предишният? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво най-много би искал да кажеш на предишният?   Какво най-много би искал да кажеш на предишният? EmptyСря Сеп 10 2008, 09:35

Какво точно ти харесва в него? Какво най-много би искал да кажеш на предишният? 524807
Върнете се в началото Go down
remark
Редовен
Редовен
remark


Брой мнения : 1026
Age : 33
Местожителство : Sofiq
Registration date : 01.02.2008

Какво най-много би искал да кажеш на предишният? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво най-много би искал да кажеш на предишният?   Какво най-много би искал да кажеш на предишният? EmptyСря Сеп 10 2008, 12:51

CHE GUEVARA написа:

Ами твоето remark-защо?

1.Ерих Мария Ремарк е страхотен писател.Обожавам книгата му "Живот назаем".Много силно ми повлия,когато я прочетох.Трябва да живееш всеки ден,като за последно.Да се наслаждаваш на миговете: )
2.remark (от английски) означава забелязвам,усещам.Аз мога да твърдя за себе си,че съм човек,който забелязва дори най-малките детайли (това не винаги е хубаво: ))Главно се водя от инстинктите и усещанията си,където и да ме отвеждат те.За това мисля,че това "име" е точно за мен: )
Върнете се в началото Go down
Amelia Raider
Редовен
Редовен
Amelia Raider


Брой мнения : 113
Age : 31
Registration date : 15.07.2008

Какво най-много би искал да кажеш на предишният? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво най-много би искал да кажеш на предишният?   Какво най-много би искал да кажеш на предишният? EmptyЧет Сеп 11 2008, 13:34

Амелия е интересно име от къде идва?
Майка ми много е харесвала името Ава а пък баща ми Анелия.Мама не е искала да е Анелия понеже и звучало селско и посретствено пък баща ми -"Ава кво е тва?"И така е станал компромисът и са ме кръстили Амелия за по-интересно Какво най-много би искал да кажеш на предишният? 63981 Аз лично много си харесвам името ^_^
Върнете се в началото Go down
remark
Редовен
Редовен
remark


Брой мнения : 1026
Age : 33
Местожителство : Sofiq
Registration date : 01.02.2008

Какво най-много би искал да кажеш на предишният? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво най-много би искал да кажеш на предишният?   Какво най-много би искал да кажеш на предишният? EmptyЧет Сеп 11 2008, 16:13

Да и аз го харесвам.Звучи красиво: )
Върнете се в началото Go down
shiloh
Модератори
Модератори
shiloh


Брой мнения : 1194
Местожителство : Seuol,South Korea
Registration date : 23.05.2008

Какво най-много би искал да кажеш на предишният? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво най-много би искал да кажеш на предишният?   Какво най-много би искал да кажеш на предишният? EmptyПет Сеп 12 2008, 18:21

Здр.Името remark ми харесва....Като гледам почти всички във форума сте от София....това е гадно защото ако искаме да прави ме срещи някои няма да могат да дойдат Какво най-много би искал да кажеш на предишният? 124521
Върнете се в началото Go down
http://www.angelinajolie-forever.dir.bg
Acid Burned
Редовен
Редовен
Acid Burned


Брой мнения : 747
Age : 35
Местожителство : SF,BG
Registration date : 15.03.2008

Какво най-много би искал да кажеш на предишният? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво най-много би искал да кажеш на предишният?   Какво най-много би искал да кажеш на предишният? EmptyПет Сеп 12 2008, 19:59

Може пък ние тайфата от София да дойдем до Варна Какво най-много би искал да кажеш на предишният? 524807
Върнете се в началото Go down
AJolie
Админ
Админ
AJolie


Брой мнения : 1094
Registration date : 17.05.2007

Какво най-много би искал да кажеш на предишният? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво най-много би искал да кажеш на предишният?   Какво най-много би искал да кажеш на предишният? EmptyСъб Сеп 13 2008, 16:45

А до Бургас?!?!? Какво най-много би искал да кажеш на предишният? 81028
Върнете се в началото Go down
http://all-jolie.dir.bg
Acid Burned
Редовен
Редовен
Acid Burned


Брой мнения : 747
Age : 35
Местожителство : SF,BG
Registration date : 15.03.2008

Какво най-много би искал да кажеш на предишният? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво най-много би искал да кажеш на предишният?   Какво най-много би искал да кажеш на предишният? EmptyСъб Сеп 13 2008, 21:28

AJolie написа:
А до Бургас?!?!? Какво най-много би искал да кажеш на предишният? 81028
Това го приемам като покана [34]
Върнете се в началото Go down
remark
Редовен
Редовен
remark


Брой мнения : 1026
Age : 33
Местожителство : Sofiq
Registration date : 01.02.2008

Какво най-много би искал да кажеш на предишният? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво най-много би искал да кажеш на предишният?   Какво най-много би искал да кажеш на предишният? EmptyНед Сеп 14 2008, 22:35

На 14.09`07-точно преди една година-няколко часа по-рано от този момент седях в една стая,с един татуист и получих първата си татуировка: )Страхотно беше!Една шибана година!Е,да съм си жива и здрава и след година поне още 3татуса!


Последната промяна е направена от remark на Чет Ное 13 2008, 09:42; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Acid Burned
Редовен
Редовен
Acid Burned


Брой мнения : 747
Age : 35
Местожителство : SF,BG
Registration date : 15.03.2008

Какво най-много би искал да кажеш на предишният? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво най-много би искал да кажеш на предишният?   Какво най-много би искал да кажеш на предишният? EmptyПон Сеп 15 2008, 12:12

Браво мила!Радвам се,че ни споделяш това защото е важно!(;
Моя първи татус беше преди доста време,но още помня изживяването!Продължавай в същия дух :rolleyes:
Върнете се в началото Go down
binoki
Редовен
Редовен
binoki


Брой мнения : 653
Age : 34
Местожителство : София
Registration date : 19.05.2008

Какво най-много би искал да кажеш на предишният? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво най-много би искал да кажеш на предишният?   Какво най-много би искал да кажеш на предишният? EmptyПон Сеп 15 2008, 18:57

какви бяха те,ако може да кажете
Върнете се в началото Go down
Acid Burned
Редовен
Редовен
Acid Burned


Брой мнения : 747
Age : 35
Местожителство : SF,BG
Registration date : 15.03.2008

Какво най-много би искал да кажеш на предишният? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво най-много би искал да кажеш на предишният?   Какво най-много би искал да кажеш на предишният? EmptyПон Сеп 15 2008, 22:59

Аз имам 3-за сега Какво най-много би искал да кажеш на предишният? 63981
Първата е на кръста ми и са 2 делфина.Направих я преди около 2 години.Мисля скоро да я преработя,но ми трябват средства.Тигъра е мой дизайн и много ми харесва.Той се появи малко по-късно.
http://www.prikachi.com/files/356850W.jpg
Втората която си направих е на китката и е името на брат ми.Много го обичам и това е малък жест към него :airkiss:
http://www.prikachi.com/files/356851J.jpg

И послезната е на рамото и е в чест на майка ми.Тя почина преди 11години и така я нося винаги със себе си
http://www.prikachi.com/files/356852R.jpg
Върнете се в началото Go down
AJolie
Админ
Админ
AJolie


Брой мнения : 1094
Registration date : 17.05.2007

Какво най-много би искал да кажеш на предишният? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво най-много би искал да кажеш на предишният?   Какво най-много би искал да кажеш на предишният? EmptyВто Сеп 16 2008, 16:47

Майка ти е била много красива...
Върнете се в началото Go down
http://all-jolie.dir.bg
Sponsored content





Какво най-много би искал да кажеш на предишният? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво най-много би искал да кажеш на предишният?   Какво най-много би искал да кажеш на предишният? Empty

Върнете се в началото Go down
 
Какво най-много би искал да кажеш на предишният?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 3Иди на страница : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
All-Jolie's forum :: Off-Топик :: The Coffee House-
Идете на: