All-Jolie's forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


All about Angelina Jolie
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Коя е любимата ви група?

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
In_ThE_EnD
Уважаван
Уважаван
In_ThE_EnD


Брой мнения : 30
Age : 30
Местожителство : Silent Hill
Registration date : 18.05.2007

Коя е любимата ви група? Empty
ПисанеЗаглавие: Коя е любимата ви група?   Коя е любимата ви група? EmptyНед Мар 02 2008, 19:43

Хайде и тук да се повторя. Моята е RED. [peace] [peace] [peace] Обичам ги повече от всичко на света! Най-важното нещо за мен, смисъла ми за живот, единственното нещо, което ме прави силна.... мога да говоря с дни за тях и пак няма да ми стигне времето да опиша колко много ги обичам. :wub: И тези, които ме познват, знаят че съм голяма маниячка на тема Red [1] Другата ми любима група е Three Days Grace. Но те са светлинни години след RED [mrgreen] Всичките им песни са писани от едно любимо мое същество- http://www.99xwjbx.com/dm_images/intros/071207144824.gif И всичките текстове и песни значат страшно много за мен. Обичам тази група най-вече заради него. Не (само) защото е аааадски готин [18] а защото е минал през толкова неща през живота си, но се е справил. Бил е наркоман, но не се е предал, а се е борил. Затова и любимата ми негова песен е Drugs Don't Work. Писал я е точно заради тази част от живота му. Както сигурно сте забелязали музиката заема огромна част от живота ми. Без музика не мога. Но не каква да е музика. Задължително да не е някъква тъпа чалга с безсмислен текст и крадена музика. Песните, които слушам са с текст, който мога да свържа със случки от живота си, музика, която харесвам и добро изпълнение разбира се. Малко се отклоних от темата май, ама аз попринцип така си правя Коя е любимата ви група? 98321 Другите друпи, които много харесвам са Seether, Crossfade, Skillet, Bullet For My Valentine, My Chemical Romance, Hinder, Lacuna Coil, Daughtry и още мнооого други. Преди харесвах и Linkin Park, но вече станаха прекалено комерсилани <_<
ще ми е интересно да науча кои са и вашите любими групи [baby] [mrgreen]
Върнете се в началото Go down
untouchable
Нов потребител
Нов потребител
untouchable


Брой мнения : 11
Местожителство : In the future
Registration date : 13.08.2008

Коя е любимата ви група? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя е любимата ви група?   Коя е любимата ви група? EmptyСря Авг 13 2008, 23:58

Placebo.
Върнете се в началото Go down
Jolie009
Модератори
Модератори
Jolie009


Брой мнения : 73
Age : 31
Местожителство : Пловдив
Registration date : 18.05.2007

Коя е любимата ви група? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя е любимата ви група?   Коя е любимата ви група? EmptyНед Авг 31 2008, 09:01

[peace] PARAMORE [peace]
Обожавам ги! Правят страхотна музика, точно такава каквато харесвам. :clap: А пък и вокалистката Hayley е хипер сладка.
Коя е любимата ви група? 1190552498lag9.th
Други любими групи: Evanescence, Daughtry, Nickelback...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Коя е любимата ви група? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя е любимата ви група?   Коя е любимата ви група? Empty

Върнете се в началото Go down
 
Коя е любимата ви група?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
All-Jolie's forum :: Off-Топик :: Музика-
Идете на: